Қоғамдық талқылау

16.02.2023

«Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Заречное ауылының  негізгі орта  мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 2023 жылдың 1 наурызға дейін ресми интернет ресурста мектеп-интернатының 2022 жылға арналған мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша қызмет есебінің ашық талқылауға ұсынылатынын хабарлаймыз. Осыған байланысты, барлық ниет білдірушілерді ашық талқылауда белсенді түрде қатысуларыңызды сұраймыз.

Коммунальное государственное учреждение «Основная средняя школа  села Заречное  отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области»  доводит до сведения жителей Акмолинской области, что до 1 марта 2023 года на официальном интернет ресурсе будет проводится публичное обсуждение отчета о деятельности школы-интернат по вопросам оказания государственных услуг за 2022 год. В связи с изложенным, всех желающих, просим принять активное участие в публичном обсуждении.